10621.
420. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
9 000 HUF
24,32 EUR, 26,47 USD
Olvashatatlan jelzéssel, feltehetően a XX. sz. első felében működött erdélyi magyar festő: Pásztor kutyájával. Olaj, vászon. 34,5x50 cm. Fakeretben.