10572.
420. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
34 000 HUF
91,89 EUR, 100,00 USD
Jelzés nélkül, feltehetően XIX. sz. második felében működött festő alkotása: Fiú portré. Olaj, vászon, dublírozott. 49,5x39,5 cm Sérülésekkel