10573.
420. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
24 000 HUF
64,86 EUR, 70,59 USD
Dermény A. József jelzéssel: Akt. Olaj, vászon, jelzett a hátoldalán, 70×75 cm