10571.
420. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
40 000 HUF
108,11 EUR, 117,65 USD
Jelzés nélkül: Havas hegyek. Olaj, vászon, restaurált, 66,5x79cm