10570.
420. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
16 000 HUF
43,24 EUR, 47,06 USD
Jelzés nélkül, feltehetően a XX. sz közepén/második felében működött magyar festő (Szőnyi István tanítványa?): Lány virággal. Olaj, rétegelt falemez. Kissé sérült. 60x50 cm.