Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"

Zahl der Lose: 330

Jelzés nélkül: Hazafelé. Olaj, fa. Bal alsó sarkában kissé sérült. Dekoratív, kissé sérült fakeretben. 29×14,5 cm.
10653.

Rufpreis:
3 000 HUF
Jelzés nélkül: Alpesi jelenet. Olaj, karton. Dekoratív, sérült fakeretben. 17,5x21 cm
10654.

Rufpreis:
3 000 HUF
B. S. 14 jelzéssel: Rozsdás homok. Vegyes technika, vászon. 40x40 cm
10655.

Rufpreis:
4 400 HUF
11,89
12,94
Kovács L. jelzéssel: Citromos csendélet. Olaj, karton, felületi sérülésekkel. Fa keretben. 50x40 cm
10656.

Rufpreis:
5 000 HUF
Kovács J. jelzéssel: Tóparti legelő. Olaj, karton, 24x35 cm
10657.

Rufpreis:
6 000 HUF
Tábori Béla jelzéssel, XX. sz. első fele: Libapásztorlány. Olaj, vászon, farost. 58x48 cm
10658.

Rufpreis:
6 000 HUF
Karl Ludvig jelzéssel: Csendélet rózsákkal. Olaj, vászon, javított, kissé sérült. 77x51 cm
10659.

Rufpreis:
6 000 HUF
Márffy Ödön jelzéssel: Templomok. Olaj, vászon, kopott keretben, 18x15cm
10660.

Rufpreis:
6 000 HUF
Olvashatatlan jelzéssel: Szarvasbika. Olaj, farost. 17x17. Fakeretben.
10661.

Rufpreis:
4 000 HUF
Gergely jelzéssel: Folyópart (Románia?). Olaj, farost. 42X47,5 c. Hátoldalán román vám bélyegző. Fakeretben.
10662.

Rufpreis:
3 000 HUF
Olvashatatlan jelzéssel: Női akt. Olaj, karton. 55X42 cm. Fakeretben
10663.

Rufpreis:
4 000 HUF
Jelzés nélkül: Őzike az erdőben. Olaj, kasírozott vászon, kopott keretben, 30x23cm
10664.

Rufpreis:
4 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF