10659.
420. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
6 000 HUF
16,22 EUR, 17,65 USD
Karl Ludvig jelzéssel: Csendélet rózsákkal. Olaj, vászon, javított, kissé sérült. 77x51 cm