10658.
420. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
6 000 HUF
16,22 EUR, 17,65 USD
Tábori Béla jelzéssel, XX. sz. első fele: Libapásztorlány. Olaj, vászon, farost. 58x48 cm