10664.
420. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
4 000 HUF
10,81 EUR, 11,76 USD
Jelzés nélkül: Őzike az erdőben. Olaj, kasírozott vászon, kopott keretben, 30x23cm