Gyügyei Nagy Zsigmond (1872 - 1932) : Asszonyok. Olaj, karton. Jelezve... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/420/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Gyugyei-Nagy-Zsigmond-1872-1932-Asszonyok-Olaj-karton-Jelezve-balra-lent-Sde-Nagy-Disz~II2666919
2666919
10006
420
90000
Beschreibung: Gyügyei Nagy Zsigmond (1872 - 1932) : Asszonyok. Olaj, karton. Jelezve balra lent: S.de Nagy. Díszes, enyhén sérült keretben, hátoldalán autográf, francia felirat. 34x48cm
: nagy_andras