Gyügyei Nagy Zsigmond (1872 - 1932) : Piros főkötős hölgy. Olaj, karto... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/420/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Gyugyei-Nagy-Zsigmond-1872-1932-Piros-fokotos-holgy-Olaj-kartonra-kasirozott-vaszon-~II2666918
2666918
10005
420
90000
Beschreibung: Gyügyei Nagy Zsigmond (1872 - 1932) : Piros főkötős hölgy. Olaj, kartonra kasírozott vászon. Jelezve balra lent: S.de Nagy. Díszes, enyhén sérült keretben, hátoldalán autográf, francia felirat. 45x34cm
: nagy_andras