Gyügyei Nagy Zsigmond (1872 - 1932) : Aranyos napsugarak a Sváb hegyen... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/420/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Gyugyei-Nagy-Zsigmond-1872-1932-Aranyos-napsugarak-a-Svab-hegyen-Olaj-karton-Jelezve-jobb~II2666920
2666920
10007
420
80000
Beschreibung: Gyügyei Nagy Zsigmond (1872 - 1932) : Aranyos napsugarak a Sváb hegyen. Olaj, karton. Jelezve jobbra lent: S.de Nagy. Díszes, enyhén sérült keretben, hátoldalán autográf, magyar felirat. 64x81cm
: nagy_andras