17097.
420. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Naturwissenschaft, Medizin
1 000 HUF
2,70 EUR, 2,94 USD
Reitz, Adolf: A kémia birodalma. Bp., 1943, Athenaeum. Kiadói félvászon kötés, gerincnél kissé levált, szakadt, kopottas állapotban.