A csecsemő- és gyermekgyógyászat tankönyve. Ford. és magyar vonatkozásokkal kiegészítette: Török Gábor. Előszóval ellátta: Hainiss Elemér. Szeged, 1936., Ablaka György. Első kiadás. Átkötött egészvászon-kötés, kopott borítóval.