Bücher: Naturwissenschaft, Medizin

Zahl der Lose: 43

17069.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,24
47,06
Stephens, Henry: Mezei gazdaság könyve. III-IV. kötet. [Egybekötve.] Stephens Henry ,,The Book of the Farm czímű munkája nyomán a hazai körülményekhez alkalmazva kiadják Korizmics László, Benkő Dániel, Morócz István. Pest, 1856, Herz János, 2 (litográfiák, XIII-XIV) t. +4+526+2 p.+ 1 (kihajtható táblázat) t.; 3 (litográfiák, X-IX,VIII) t.+4+456+2 p. Szövegközti fametszetű ábrákkal gazdagon illusztrált. A mű hét kötetben teljes! Korabeli aranyozott gerincű, a táblákon vaknyomásos ornamentikával díszített egészvászon-kötésben, a III. kötetből 1 litográfia hiányzik, kopott borítóval, foltos lapokkal.
17070.

Stephens, Henry: Mezei gazdaság könyve. III-IV. kötet. [Egybekötve.] Stephens Henry ,,The Book of the Farm" czímű munkája nyomán a hazai körülményekhez alkalmazva kiadják Korizmics László, Benkő Dániel, Morócz István. Pest, 1856, Herz János, 2 (litográfiák, XIII-XIV) t. +4+526+2 p.+ 1 (kihajtható táblázat) t.; 3 (litográfiák, X-IX,VIII) t.+4+456+2 p. Szövegközti fametszetű ábrákkal gazdagon illusztrált. A mű hét kötetben teljes! Korabeli aranyozott gerincű, a táblákon vaknyomásos ornamentikával díszített egészvászon-kötésben, a III. kötetből 1 litográfia hiányzik, kopott borítóval, foltos lapokkal.

Rufpreis:
12 000 HUF
32,43
35,29
17071.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,68
82,35
17072.

Rufpreis:
4 800 HUF
12,97
14,12
Schimpfky, Richard: Unsere Heilpflanzen in Bild und Wort für jedermann. I-II. köt. Gera, é.n., Botanischer Verlag Flora von Deutschland-Eugen Köhle. Számos egészoldalas, színes litográfiával illusztrálva. Német nyelven. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, márványozott lapélekkel, a borítókon kisebb kopásnyomokkal.
17073.

Schimpfky, Richard: Unsere Heilpflanzen in Bild und Wort für jedermann. I-II. köt. Gera, é.n., Botanischer Verlag "Flora von Deutschland"-Eugen Köhle. Számos egészoldalas, színes litográfiával illusztrálva. Német nyelven. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, márványozott lapélekkel, a borítókon kisebb kopásnyomokkal.

Rufpreis:
8 000 HUF
Bruckner Győző: Szerves kémia (6 kötetben). Bp., 1964-1981, Tankönyvkiadó. (I-V. kiadás). Kiadói egészvászon-kötés, sérült kiadói papír védőborítóban. Megjelent 2500-5000 példányban.
17074.

Rufpreis:
6 000 HUF
Pokorny Alajos: Az állatország természetrajza. Az ausztriai birodalombeli algymnasiumok számára készítette - -, természetrajz tanács a bécsi csász. kir. academiai gymnasiumban. (90 fametsztvénynyel díszített kiadás. Bécs, 1863, A Cs. Kir. Iskolakönyvek kiadásában, (Nyomtatott a Cs. Kir. Államnyomda betűivel), VIII+215 p. Korabeli félvászon-kötés, a borítón kis kopásnyomokkal, a címlapon kis kivágással és névbejegyzéssel, a lapokon ceruzás aláhúzásokkal és jegyzetekkel. Ritka!
17075.

Rufpreis:
6 000 HUF
Schoedler, Friedrich,: Das Buch der Natur, die Lehren der Physik, Chemie, Mineralogie, Geologie, Physiologie, Botanik und Zoologie umfassend. Braunschweig, 1847. Vieweg & Sohn, 504p. Modern, egészbőr kötésben, egy két lap sérült, javított
17076.

Rufpreis:
6 000 HUF
Schoedler, Friedrich,: Das Buch der Natur, die Lehren der Physik, Chemie, Mineralogie, Geologie, Physiologie, Botanik und Zoologie umfassend. 1868-1871 Braunschweig, 1868-71. Vieweg & Sohn, Egybe kötve. Sok ábrával és kihajtható táblával. Korabeli, elvált félbőr kötésben. Keblovszky M. Lajos ex librisével.
17077.

Rufpreis:
6 000 HUF
17078.

Rufpreis:
4 400 HUF
11,89
12,94
17079.

Rufpreis:
4 000 HUF
17080.

Rufpreis:
4 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF