Bruckner Győző: Szerves kémia (6 kötetben). Bp., 1964-1981, Tankönyvki... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/420/kategorien~Bucher/Bucher-Naturwissenschaft-Medizin~1500013/Bruckner-Gyozo-Szerves-kemia-6-kotetben-Bp-1964-1981-Tankonyvkiado-I-V-kiadas-Kia~II2659646
2659646
17074
420
Books: Natural sciences, Medicine
Beschreibung: Bruckner Győző: Szerves kémia (6 kötetben). Bp., 1964-1981, Tankönyvkiadó. (I-V. kiadás). Kiadói egészvászon-kötés, sérült kiadói papír védőborítóban. Megjelent 2500-5000 példányban.
: nagy_andras