Novák Eszter - Szenes Adolf: Vegytan-természettan az elemi népiskolák... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/420/kategorien~Bucher/Bucher-Naturwissenschaft-Medizin~1500013/Novak-Eszter-Szenes-Adolf-Vegytan-termeszettan-az-elemi-nepiskolak-V-VI-osztalya-szamara~II2665738
2665738
17093
420
Books: Natural sciences, Medicine
Beschreibung: Novák Eszter - Szenes Adolf: Vegytan-természettan az elemi népiskolák V-VI. osztálya számára. Kalász-iskolakönyvek. Bp., Kalász. Félvászon kötés, gerinc sérült, viseltes állapotban.
: bk