17094.
420. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Naturwissenschaft, Medizin
1 800 HUF
4,86 EUR, 5,29 USD
Jaloveczky Péter: A kis vegyész. Egyszerűbb vegytani eszközök készítése, kísérletezés, elemzések. Bp., 1935, Singer és Wolfner Irodalmi Int. Kiadói sérült papírkötésben, a kötés elvált.