Nagy Oszkár jelzéssel: Utcarészlet. Olaj, vászon. Sérült fakeretben. 3... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/417/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Graphic-quot-signiertquot-quot-ohne-Signquot-~2/Nagy-Oszkar-jelzessel-Utcareszlet-Olaj-vaszon-Serult-fakeretben-34x55-cm~II2629697
2629697
10478
417
22000
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Beschreibung: Nagy Oszkár jelzéssel: Utcarészlet. Olaj, vászon. Sérült fakeretben. 34x55 cm.
: pk