10480.
417. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
3 000 HUF
8,11 EUR, 8,82 USD
Gruber B jelzéssel: Utcarészlet. Akvarell, karton. Dekoratív, kissé sérült fakeretben. 29,5x43 cm