Domanovszky jelzéssel: Melegedő macska. Olaj, vászon, 80x59 cm https://www.darabanth.com/de/fernauktion/417/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Graphic-quot-signiertquot-quot-ohne-Signquot-~2/Domanovszky-jelzessel-Melegedo-macska-Olaj-vaszon-80x59-cm~II2629699
2629699
10477
417
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Rufpreis:
18 000 HUF 48,65 EUR , 52,94 USD
Beschreibung: Domanovszky jelzéssel: Melegedő macska. Olaj, vászon, 80x59 cm
: pk