XX. sz. közepe Kézzel rajzolt zászló fantázia címerrel. Építész, szabó... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/416/kategorien~Kunst-Dokumente-andere-Sammelgebiete/Historische-Dokumenten-Handschriften~500019/XX-sz-kozepe-Kezzel-rajzolt-zaszlo-fantazia-cimerrel-Epitesz-szabo-cimere-Vaszon-~II2619071
2619071
12969
416
Historical documents, manuscripts
Beschreibung: XX. sz. közepe Kézzel rajzolt zászló fantázia címerrel. Építész, szabó? címere. Vászon. 73x43 cm
: karap_norbert