12968.
416. Gelaufene Fernauktion
Historische Dokumenten, Handschriften
1 200 HUF
3,24 EUR, 3,53 USD
1945-1948 Emlékkönyv kézzel írt bejegyzésekkel, rajzokkal, díszes, kissé sérült, kopott félvászon-kötésben, néhány kijáró lappal