10576.
416. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
2 600 HUF
7,03 EUR, 7,65 USD
Olvashatatlan (Holló?) jelzéssel: Vaddisznó és vadászkutyák. Rézkarc, papír, lap széle sérült és kissé foltos, 17×23,5 cm