10577.
416. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
5 000 HUF
13,51 EUR, 14,71 USD
Olvashatatlan (...Emil) jelzéssel: Gyerekek. Akvarell, ceruza, papír. Lap széle kissé sérült. 22x36,5 cm