10575.
416. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
4 000 HUF
10,81 EUR, 11,76 USD
Olvashatatlan jelzéssel: Kacsák. Akvarell, papír, jelzett, kartonra kasírozva, 18,5×25 cm