10503.
415. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
8 000 HUF
21,62 EUR, 23,53 USD
Munkácsy Mihály után: Siralomház. Olaj, vászon, 39,5x59 cm. Dekoratív, kissé sérült fa keretben.