Ferenczy Valér jelzéssel: Havas erdő. Olaj, karton. 60x50 cm. Dekoratí... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/415/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Graphic-quot-signiertquot-quot-ohne-Signquot-~500002/Ferenczy-Valer-jelzessel-Havas-erdo-Olaj-karton-60x50-cm-Dekorativ-fakeretben~II2598753
2598753
10502
415
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Beschreibung: Ferenczy Valér jelzéssel: Havas erdő. Olaj, karton. 60x50 cm. Dekoratív fakeretben
: pk