Horváth Imre jelzéssel: Téli táj. Vegyes technika, farost. 30x52 cm. D... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/415/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Graphic-quot-signiertquot-quot-ohne-Signquot-~500002/Horvath-Imre-jelzessel-Teli-taj-Vegyes-technika-farost-30x52-cm-Dekorativ-serult-fa-ker~II2598740
2598740
10504
415
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Rufpreis:
5 000 HUF 13,51 EUR , 14,71 USD
Beschreibung: Horváth Imre jelzéssel: Téli táj. Vegyes technika, farost. 30x52 cm. Dekoratív, sérült fa keretben.
: pk