Havas S. jelzéssel: Fekete hajú szépség. Olaj, karton. Dekoratív, sérü... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/415/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Graphic-quot-signiertquot-quot-ohne-Signquot-~500002/Havas-S-jelzessel-Fekete-haju-szepseg-Olaj-karton-Dekorativ-serult-fa-keretben-35x25-c~II2583263
2583263
10588
415
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Beschreibung: Havas S. jelzéssel: Fekete hajú szépség. Olaj, karton. Dekoratív, sérült fa keretben. 35x25 cm
: tm