10589.
415. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
2 000 HUF
5,41 EUR, 5,88 USD
Andre jelzéssel: Hazafelé. Olaj, fémlemez. Dekoratív, sérült üvegezett fa keretben, 18×13 cm.