10587.
415. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
11 000 HUF
29,73 EUR, 32,35 USD
Gyulai jelzéssel: Csendélet. Olaj, vászon. Dekoratív, sérült fa keretben, 60×50 cm