10547.
414. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
5 000 HUF
13,51 EUR, 14,71 USD
Olvashatatlan jelzéssel (másolat?): Portré, 1942. Olaj, karton, kissé sérült, 46x34 cm