10546.
414. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
2 000 HUF
5,41 EUR, 5,88 USD
Olvashatatlan (Pásztory?) jelzéssel: Vízparti táj. Rézkarc, papír, széle kissé sérült, 19,5x12 cm