10797.
413. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
3 000 HUF
8,11 EUR, 8,82 USD
Jelzés nélkül: Tulipán. Olaj, vászon, kissé sérült. Fa keretben, 27x39 cm