10798.
413. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
8 000 HUF
21,62 EUR, 23,53 USD
Jelzés nélkül: Pipázó és újságolvasó. Olaj, karton. Dekoratív, kissé sérült keretben, 25x36 cm