Toth E 1977 jelzéssel: Modern portré. Olaj, karton. Kissé sérült (felü... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/411/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Graphic-quot-signiertquot-quot-ohne-Signquot-~505002/Toth-E-1977-jelzessel-Modern-portre-Olaj-karton-Kisse-serult-feluleti-festekhiannyal-~II2522812
2522812
10637
411
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Beschreibung: Toth E 1977 jelzéssel: Modern portré. Olaj, karton. Kissé sérült (felületi festékhiánnyal). Dekoratív keretben, 29,5×20,5 cm
: pelikán_kristóf