10636.
411. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
3 000 HUF
Tornya jelzéssel: Színes táj. Olaj, karton, kissé sérült (kopott, foltos felülettel). Dekoratív, kissé sérült fa keretben, 13,5x20 cm