Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"

Zahl der Lose: 380

Iványi-Grünwald Béla műhelye: Festő és modell. Olaj, vászon, jelzett, kissé sérült, vakrámán Braun Ármin művészellátó 1930-35 körüli bélyegzőjével. 60×80 cm
10486.

Rufpreis:
75 000 HUF
202,70
220,59
Csájiné Temesi Nóra Jelzés nélkül, alkotása: Geometria. Tus, papír, üvegezett fa keretben, d: 39 cm
10487.

Rufpreis:
32 000 HUF
86,49
94,12
Jelzés nélkül, feltehetően XX. sz. második felében működött festő alkotása: Absztrakt kompozíció. Vegyes technika, karton. Kissé sérült (felületi festékhiánnyal). Hátoldalán Tárcsa 71 Polgár felirattal. Dekoratív, kissé kopott keretben, 42×32 cm
10488.

Jelzés nélkül, feltehetően XX. sz. második felében működött festő alkotása: Absztrakt kompozíció. Vegyes technika, karton. Kissé sérült (felületi festékhiánnyal). Hátoldalán "Tárcsa 71 Polgár" felirattal. Dekoratív, kissé kopott keretben, 42×32 cm

Rufpreis:
9 000 HUF
24,32
26,47
10489.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,08
88,24
Ismeretlen jelzéssel, XIX. sz. japán művész munkája: Levelek. Tus, papír. Kissé foltos, sérülésekkel, lap alján szakadással. Lap széle feltehetően vágott, 64×15 cm
10490.

Rufpreis:
10 000 HUF
27,03
29,41
Jelzés nélkül, feltehetően a XX. sz. elején működött magyar festő alkotása: Anya gyermekével. Olaj, vászon. Hátoldalán korabeli (...) 6K (...) felirattal. Dekoratív, kissé sérült fa keretben. 39,5x30 cm
10491.

Jelzés nélkül, feltehetően a XX. sz. elején működött magyar festő alkotása: Anya gyermekével. Olaj, vászon. Hátoldalán korabeli "(...) 6K (...) felirattal. Dekoratív, kissé sérült fa keretben. 39,5x30 cm

Rufpreis:
14 000 HUF
37,84
41,18
Olvashatatlan jelzéssel, feltehetően a XX. sz. elején működött festő alkotása: Isztambul (Konstantinápoly). Akvarell, papír. 43×29 cm
10492.

Rufpreis:
26 000 HUF
70,27
76,47
KAE jelzéssel 8 db grafika Akvarell, papír. cca 1900 Nagybánya. 19x14 cm
10493.

Rufpreis:
5 000 HUF
10494.

Rufpreis:
24 000 HUF
64,86
70,59
XIX. sz-i osztrák festő: Vár. Olaj, vászon, jelzés nélkül, kopott, sérült keretben. 55x69cm
10495.

Rufpreis:
10 000 HUF
27,03
29,41
11
10496.

Rufpreis:
34 000 HUF
91,89
100,00
Jelzés nélkül: Ortodox vallási kép. Olaj, vászon. XX. sz. eleje. Vakkeret nélkül. Sérült, foltos. 63×53 cm.
10497.

Rufpreis:
22 000 HUF
59,46
64,71

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF