Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Rufpreis:
14 000HUF
Mein Gebot:
HUF
Beschreibung:
Jelzés nélkül, feltehetően a XX. sz. elején működött magyar festő alkotása: Anya gyermekével. Olaj, vászon. Hátoldalán korabeli "(...) 6K (...) felirattal. Dekoratív, kissé sérült fa keretben. 39,5x30 cm