Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Rufpreis:
10 000HUF
Mein Gebot:
HUF
Beschreibung:
Ismeretlen jelzéssel, XIX. sz. japán művész munkája: Levelek. Tus, papír. Kissé foltos, sérülésekkel, lap alján szakadással. Lap széle feltehetően vágott, 64×15 cm