Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Rufpreis:
75 000HUF
Mein Gebot:
HUF
Beschreibung:
Iványi-Grünwald Béla műhelye: Festő és modell. Olaj, vászon, jelzett, kissé sérült, vakrámán Braun Ármin művészellátó 1930-35 körüli bélyegzőjével. 60×80 cm