10328.
410. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
180 000 HUF
486,49 EUR, 529,41 USD
Perlmutter Izsáknak tulajdonítva: Piknikezők az erdőben. Olaj, karton, jelzett, 46×35 cm keretben, hátoldalán egy Magyar Nemzeti Galéria bírálat címkével (224/1964), Bírálati leírás: Alkotó: Perlmutter Izsák, Műcím: Erdei jelenet, Technika: olaj/karton, Méret:45x35 cm, Bírálat: Perlmutter Izsák jelzett képe, közepes kvalitású. Garancia nélkül!