10327.
410. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
4 000 HUF
10,81 EUR, 11,76 USD
Pestmegyei Munkásőreink életéből 3 db nagy méretű rézkarc, klf művészektől Rézkarc, papír, jelzettek 24x29 cm