10329.
410. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
50 000 HUF
135,14 EUR, 147,06 USD
Jelzés nélkül, feltehetően a XX. sz. elején működött festő alkotása: Régi mecset. Olaj, vászon. Dekoratív keretben, 30x40 cm