10330.
410. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
14 000 HUF
Ismeretlen monogramos (?) jelzéssel vagy évszámmal jobbra lent, feltehetően a XIX. században működött magyar festő alkotása: Gyulai Amália grófnő ravatala, Gyulai gróf nemesi család címerével díszített. Akvarell, tus, papír, sérült. Hátoldalán "Gyulai Amália gfnő" felirattal. 46x57,5 cm