Ismeretlen XVIII-XIX. sz magyar festő. Házaspár portréja. Két db. Olaj... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/410/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Graphic-quot-signiertquot-quot-ohne-Signquot-~500002/Ismeretlen-XVIII-XIX-sz-magyar-festo-Hazaspar-portreja-Ket-db-Olaj-vaszon-jelzes-nelkC3~II2551132
2551132
10331
410
22000
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Beschreibung: Ismeretlen XVIII-XIX. sz magyar festő. Házaspár portréja. Két db. Olaj, vászon, jelzés nélkül. Dublírozva, paszpartuban, üvegezett keretben 20x16 cm
: karap_norbert