10342.
410. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
6 500 HUF
17,57 EUR, 19,12 USD
Jelzés nélkül, XX. sz. közepén működött magyar festő alkotása: Csikós. Akvarell, papír. Üvegezett fa keretben. 31x51 cm