10343.
410. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
15 000 HUF
40,54 EUR, 44,12 USD
Jelzés nélkül, XX. sz. közepén működött magyar festő alkotása: Lovasszán csikóval. Olaj, vászon, restaurált. Dekoratív fa keretben. 50x70 cm