10341.
410. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
9 000 HUF
Jelzés nélkül, feltehetően 1930-40 körül működött magyar festő alkotása: Virágcsendélet. Olaj, vászon. Hátoldalán Karsa Kázmér újpesti üveges és képkeretező, "ősmagyar iparos", nyilas bélyegzőjével. Dekoratív, sérült korabeli keretben. 40x50 cm